Aktualności

 • Sprzedaż wysyłkowa

  Sprzedaż wysyłkowa

  02 luty 2012

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.florini.pl. W ofercie ponad 600 pozycji bylin, krzewów, pnączy, a także roślin balkonowych i rabatowych.

 • Nowości na rok 2016

  Nowości na rok 2016

  08 luty 2016

  Miło nam poinformować, że zaktualizowaliśmy katalog roślin dostępnych w naszym centrum ogrodniczym w roku 2016. Zapraszamy do obejrzenia katalogu roślin.

 • Nowa oferta na rok 2015

  Nowa oferta na rok 2015

  02 luty 2012

  W ostatnich dniach uaktualniliśmy naszą ofertę roślin na sezon 2015. Znajdziecie w niej Państwo wiele ciekawych nowości zarówno z roślin rabatowych, jak i ziół oraz bylin.

 • Zapraszamy do katalogu roślin

  Zapraszamy do katalogu roślin

  15 styczeń 2010

  Oddajemy w Państwa ręce katalog roślin, które dostępne sa do nabycia w naszym punkcie sprzedaży. W katalogu prezentujemy jedynie niektóre pozycje z naszego asortymentu. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży, gdzie można obejrzeć na żywo prezentowane rośliny oraz zapoznać się z całą ofertą.

 • Nowa odsłona serwisu www.lobanowscy.pl

  Nowa odsłona serwisu www.lobanowscy.pl

  15 styczeń 2010

  Miło jest nam poinformować Państwa o uruchomieniu nowej wersji serwisu internetowego www.lobanowscy.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w dziale "Katalog Roślin". Zachęcamy również do zapoznania się z działami "Porady" oraz "Kalendarz ogrodnika". W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami.