Byliny


 • Jeżówka 'Secret Romance'

  Jeżówka 'Secret Romance'

  Echinacea

  Jeżówka 'Secret Romance' to kolejna pozycja z nowych odmian serii SECRET. Wyróżniają ją urocze, pełne kwiaty, których środek jest łososiowy natomiast zewnętrzne płatki mają zabarwienie różowe.

  Szczegóły
 • Jeżówka 'Tangerine Dream'

  Jeżówka 'Tangerine Dream'

  Echinacea

  Jeżówka 'Tangerine Dream' to bylina o pięknych kwiatach w mandarynkowym kolorze. Wart podkreślenia jest fakt, iż jest to odmiana, która fantastycznie "trzyma" swój kolor podczas kwitnienia. Ponadto na początku lipca na silnie rozkrzewionych i sztywnych pędach rozwijają się liczne kwiatostany o średnicy do 10 cm !

  Szczegóły
 • Jeżówka 'Tomato Soup'

  Jeżówka 'Tomato Soup'

  Echinacea

  Jeżówka 'Tomato Soup' to nowa, niepowtarzalna odmiana, która zachwyca wspaniałym intensywnie czerwonym kolorem kwiatów. Na początku lipca na sztywnych pędach rozwijają się liczne kwiatostany o średnicy do 10 cm, które pozostają na roślinie przez ponad 8 tygodni!

  Szczegóły
 • Jeżówka purpurowa 'Alba'

  Jeżówka purpurowa 'Alba'

  Echinacea purpurea

  Jeżówka purpurowa 'Alba' odznacza się przykuwającymi wzrok dużymi białymi kwiatami, które silenie kontrastują z zielonymi liśćmi. Ich piękno możemy podziwiać od lipca kiedy to na sztywnych pędach rozwijają się liczne ozdobne kwiatostany

  Szczegóły
 • Jeżówka purpurowa 'Doppeldecker'

  Jeżówka purpurowa 'Doppeldecker'

  Echinacea purpurea

  Prezentowana jeżówka to niezwykle ciekawa i nietypowa odmiana, której kwiaty składają się z 2 warstw. Dolna wyglądają tak samo jak u gatunku, natomiast na jej czubku pojawia się czuprynka, zwana też górnym pokładem - stąd nazwa odmiany 'Doppledecker', która w wolnym tłumaczeniu oznacza dwa pokłady (chodzi oczywiście o kwiaty)

  Szczegóły
 • Jeżówka purpurowa

  Jeżówka purpurowa

  Echinacea purpurea

  Oferowana jeżówka odznacza się przykuwającymi wzrok różowopurpurowymi kwiatami, które silenie kontrastują z zielonymi liśćmi. Ich piękno możemy podziwiać od lipca do października kiedy to na sztywnych pędach rozwijają się liczne ozdobne kwiatostany.

  Szczegóły
 • Języczka pomarańczowa 'Britt Marie Crawford'

  Języczka pomarańczowa 'Britt Marie Crawford'

  Ligularia denata

  Niezwykle oryginalna odmiana języczki o wspaniałych żółtych kwiatach oraz ciemnych liściach, których średnica w sezonie dochodzi 60 cm!!! Oferowana języczka osiąga 80 cm wysokości i tworzy duże, okrągłe kępy brązowo-czarnych liści.

  Szczegóły
 • Języczka pomarańczowa 'Othello'

  Języczka pomarańczowa 'Othello'

  Ligularia dentata

  Sprawdzona, niezwykle ozdobna odmianę języczki o wspaniałych pomarańczowych kwiatach oraz dużych okazałych liściach. Prezentowana odmiana osiąga 90-120 cm wysokości i tworzy okrągłe kępy ciemnozielonych liści, które od spodu mają kolor purpurowy.

  Szczegóły